سلام ببخشید مطالب رو دیر بروز میکنم وقت ندارم سرم خیلی شلوغه.... کلافه

امسال عجب سال حساسی هستش برای فراماسون ها خیلی اتفاق ها قراره بیوفته مثل اوفتادن سایه شیطان بر روی خانه کعبه،نابودی زمین،المپیک که در فراماسونری ترین کشور یعنی انگلیس برگزار میشه،امسال فیس بوک هم از صفحه زندگی مردم پاک خواهد شد و................ مهترین اون به نظرم حمله به کشور ایران هستش که یا امسال یا در سال دیگه رخ خواهد داد. فراماسون ها برای اینکه به بزرگترین آرزوشون یعنی اعلام <نظم نوین جهانی> برسن باید ایران رو از بین ببرن تنها کشوری که جلوی نظم نوین جهانی رو میتونه بگیره ایران هستش..

 

در کتب قدیم فراماسونری گفته شده که باید 4 کشور رو مال خودمون بکنیم تا اهدافمون پیش بره. چهار کشور به شرح زیر هستن:

1-افعانستان

2-عراق

3-ایران

4-کره جنوبی

خاب افغانستان و عراق که الان دستشونه و درن اداره اش میکنند

ایران هم که در زمان شاه در دستشون بود که ما انقلاب کردیم و ایران رو از دست دادند که برای بدست آوردن یران خیلی زحمت کشیدند جنگ تحمیلی که شکست خوردند وباز هم نتوانستند ایران را ازآن خود کنند باز هم از پا ننشستند و حادثه صحرای طبس اتفاق اوفتاد. خلاصه پشت سر هم از ایران شکست میخوردند. عکس های زیر مربوط به حادثه صحرای طبس میباشد.

دفعه بعد دیگر مستقیم به ایران حمله نکردند اول سمت لبنان رفتند که که یکی از حمایت کنندگان ایران بود تا بعد از شکست لبنان ایران را تصرف کنند که حتی حزب الله رو نتوانستند شکست بدهند چه برسد به ایران. نیشخند

ایران رو دو کشور حمایت میکردند سوریه و لبنان

حال میخواهند از طریق شلوغ کاری در سوریه و تقریبا تنظیم یک کودتا سوریه رو از پای درآورند

تا به حال درباره خاورمیانه جدید چیزی شنیده اید؟؟؟؟؟

در عکس بالا فراماسونری ها بعد از نظم نوین جهانی خاورمیانه رو به شکل بالا دسته بندی میکنند اگر در عکس دقت کنید یه چیز جالب پیدا میکنید تنها کشوری که کمترین تغییر را دارد کشور سوریه است.و دقیقا تنها قسمت شمال شرقی کشور سوریه تغییر میکند دقیقا اون شهرهایی که امروزه شاهد ناآرامی هست واقعا که خیلی ادم های پست فطرتی هستند. به نظرتون موفق میشوند؟؟؟؟

...
نوشته شده توسط میثم کشاورز معتمدی در ۱۳٩٠/۱۱/۳٠ ساعت ۱٠:٥۱ ‎ب.ظ | لینک    پيام هاي ديگران()